Bezpečnostní agentura Neratovice, Mělník

Bezpečnostní agentura V-patrol security zajišťuje komplexní bezpečnostní služby především ve městech Neratovice, Mělník a přilehlých lokalitách. Mezi naše služby patří např. ochrana majetku a ochrana osob. Kromě nich naše bezpečnostní agentura zajišťuje systémy PCO, EZS a kamerové systémy.homebox1
Osobní sektor
homebox2
Firemní sektor
homebox3
Ostatní služby

Ochrana osob

Ochrana osob je jednou z mnoha služeb, které naše bezpečnostní agentura nabízí ve městech Mělník, Neratovice i dalších lokalitách. Mezi služby v oblasti „ochrana osob“ patří ochrana osob bodyguardem, ochrana osob VIP a jejich zaměstnanců a rodinných příslušníků či doprovod osob. Naší firmou je však zajišťována nejen ochrana osob, ale mj. také převoz cenin/peněz a ochrana majetku.

Ochrana majetku

Ochrana majetku je námi zajišťována v regionech Neratovice, Mělník a dalších městech. Ochrana majetku je důležitá především z hlediska prevence proti případným škodám. Ochrana majetku zajišťuje bezpečnost vašeho objektu, díky čemuž vás ochrana majetku chrání před nezvanými návštěvníky.

PCO

Naše bezpečnostní agentura disponuje nejmodernějšími PCO – pulty centrální ochrany, které zajišťují komunikaci s bezpečnostními systémy (EZS, protipožární a kamerové systémy). PCO nepřetržitě vyhodnocují veškeré zprávy zasílané těmito systémy a při obdržení poplašné zprávy zajistí PCO okamžitý výjezd zásahového vozidla.

EZS

EZS – elektronické zabezpečovací systémy slouží k ohlášení poplachu. Systémy EZS navrhuje naše bezpečnostní agentura dle možného rizika napadení objektu. Systémy EZS jsou napojeny na PCO, což významně usnadňuje řešení případných problémů. Spolu s EZS ve městech Mělník, Neratovice a dalších lokalitách naše bezpečnostní agentura často realizuje také kamerové systémy.

Kamerové systémy

Kamerové systémy hrají spolu s PCO a EZS velmi důležitou roli při zabezpečení objektů. Aby kamerové systémy plnily dokonale svůj účel, je zapotřebí kamerové systémy navrhnout dle individuálních podmínek zabezpečovaného objektu. Neváhejte se na nás obrátit a my vám sdělíme, za jakých podmínek kamerové systémy instalujeme.